W grudniu przed świętami Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno zorganizowała Akcję pisania listów, a dokładnie kartek świątecznych do podopiecznych Marzycielskiej Poczty.

Naszym celem było uświadomienie zwłaszcza tych najmłodszych tancerek Akademii, że są dzieci, często w ich wieku, które są chore, potrzebują pomocy i dobrego słowa. Dzieci, które czekają na kartki, listy odrobinę ciepła oraz empatii.

Czytaj dalej…

UWAGA! Konkurs na najlepsze zdjęcie taneczne zakończony! Wybiła północ, czas zliczyć „lajki” 🙂 Wszystkie polubienia zostały sprawdzone, wiec ogłaszamy wyniki!
1 miejsce – WIKTORIA GIBALA!
2 miejsce – KINGA WDOWIARZ!
3 miejsce – OLA BLICHARCZYK!

Zwycięzcom gratulujemy oraz zapraszamy do Katarzyny Stec po odbiór nagród. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, zdjęcia były niepowtarzalne i bardzo kreatywne. Jesteście wspaniale!

Czytaj dalej…

Stacjonarny Zimowy Obóz Taneczno-akrobatyczny dla cheerleaderek. Obóz trwa od 05.02 do 09.02.2018.

 

Na treningach poznamy dokładniej technikę cheerleaderingu, tumblingu, akrobatyki, stuntów oraz nauczymy się nowych choreografii. Przyjeżdżają do nas trenerzy z całej Polski, żeby przekazać nam te cenne informacje oraz pokazać jak trenują inne grupy.

Czytaj dalej…

Cheerleading jest połączeniem nie tylko tańca, uważanego za pewien rodzaj sztuki, ale również sportu, przez obecność elementów akrobatycznych. Jak każdy sport cheerleading wpływa pozytywnie zarówno na zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Rodzic, wysyłając dziecko na trening nie zawsze jest świadomy, jak bardzo poprawi się jego postawa, zakres ruchów, siła mięśniowa, koordynacja ruchowa czy nawet wydolność całego organizmu.

Czytaj dalej…