Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Pani Katarzyna Stec za aktywną pracę w Akademii Cheerleaderek Fragolin, zarażanie swoich podopiecznych pasją do tańca od najmłodszych lat – została nominowana przez gazetę codzienną Nowiny na OSOBOWOŚĆ ROKU w kategorii kultura.

Czytaj dalej…

Mam Talent !:) (2019-01-10)

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Pierwszą Edycję

„Mam Talent” Akademii Fragolin! Odbędzie się 2 lutego (sobota) o godzinie 12:00 na hali MOSiR.

Jest  to konkurs organizowany po to, aby pokazać umiejętności naszych tancerek.  Można zaprezentować się tanecznie, gimnastycznie a nawet wokalnie. Do wygrania sesja zdjęciowa dla dwóch osób, oraz gadżety Akademii.
Czytaj dalej…

Z tej racji, że półkolonia letnia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, ogłaszamy, że ruszają zapisy na półkolonie zimową, która odbędzie się na feriach.
W tym roku odbędą się dwa turnusy:
I – 11.02 – 15.02
II – 18.02 – 22.02

Mamy dla dzieciaków mnóstwo atrakcji !

Czytaj dalej…

Informujemy, że dziś (03.12) rusza konkurs na najładniejszą ręcznie robioną kartkę świąteczną.
Tak jak w tamtym roku wszystkie kartki wyślemy do chorych dzieciaków z całej Polski. Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy. W ten sposób wspieramy akcje Marzycielska Poczta. Konkurs potrwa do 14 grudnia, a 17 grudnia ogłosimy zwycięzców. Z każdej grupy wyłonimy 3 miejsca.
Więcej o akcji możecie poczytać na http://www.marzycielskapoczta.pl

 

Szlachetna Paczka łączy ludzi z różnych światów: biednych i bogatych, zagubionych i pomagających odnaleźć nowy sens w życiu. Daje możliwość takiego pomagania, które ma sens, które daje nadzieję i inicjuje zmianę na lepsze. W tym roku Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno przyłącza się do pomocy.

Czytaj dalej…

Halloween 2018 (2018-11-14)

W ostatni tydzień października w ramach treningu zorganizowaliśmy zabawę Halloweenową. Poniżej – po wejściu w link znajdziecie Państwo zdjęcia z tej imprezy.

Czytaj dalej…

Przedstawiamy Państwu Nowy projekt Akademii Fragolin ❤️
Miesięcznik to może zbyt dużo powiedziane, ale w listopadzie rusza edycja naszej Fragolinowej Gazetki. Będzie ona wydawana raz w miesiącu, zamieszczane w niej będą ważne informacje dla rodziców i tancerzy, pojęcia oraz ciekawostki taneczne, kalendarium i felietony. Gazetka jest darmowa!

Czytaj dalej…

Sponsorem turnieju jest firma Gaz System http://www.gaz-system.pl/.

My oczywiście będziemy tanecznie dopingować sportowców. 🙂

Czytaj dalej…

Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz Emotions Flair Bar mają przyjemność zaprosić Państwa na Piknik Rodzinny, który odbędzie się na placu przed Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Krośnie w niedzielę 2 września. Planowany początek będzie o godzinie 14:00.
Zapewniamy mnóstwo atrakcji! M. in:
– pierwsza pomoc dla najmłodszych
– zdjeżdżalnie, trampoliny, basen z kulkami itp.
– taniec, animacje dla dzieci
– malowanie twarzy
– punkt restauracyjny: lemoniady, wata cukrowa, sorbety, lody, napoje, grill
i wiele, wiele innych ! ♥
Czytaj dalej…

Akademia cheerleaderek Fragolin Mosir Krosno organizuje Obóz taneczno-aktobatyczny, który odbywa się w dniach 27-31 sierpnia. Oboz obejmuje 5 dni pod okiem mistrzow Polski w gimnastyce artystycznej i sportowej oraz instruktorami i tancerzami, mającymi na swoim koncie m.in vice mistrzów świata.

Czytaj dalej…