Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. To już w najbliższy piątek (25.05.2018). Wszystkich rodziców proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi organizacji tego wydarzenia. Natomiast wszystkich chętnych zapraszamy w piątek na 18:00 do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. (ul. Bursaki 29).

Czytaj dalej…

W ubiegłą sobotę Grupa Junior Młodszy 1, pod opieką trener Melanii Findysz reprezentowała Akademię Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno na Grand Prix Polski w Tyczynie. Dziewczyny wróciły z dwoma złotymi medalami!

Czytaj dalej…

W ubiegły piątek (19.05.2018) Odbyło się Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna. Naszą Akademię reprezentowała grupa Junior Młodszy gr. 1 pod opieką trener Melanii Findysz.

Czytaj dalej…

27.04 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbywał się koncert tańca pt. „Krosno Na pointach”. Koncert został zorganizowany z okazji Międzynarodowych Dni Tańca. To był dla nas bardzo intensywny i emocjonujący czas.
Dziękujemy – my trenerzy – wszystkim, którzy byli wczoraj z nami. Dziękujemy tancerzom za ciężką pracę, rodzicom za zaufanie oraz wsparcie i wszystkim, który przyczynili się, że ten dzień był dla nas wyjątkowy.

Czytaj dalej…

Serdecznie informujemy, że II Gala Akademii Cheerleaderek Fragolin Mosir Krosno odbędzie się 25.05.2018 (piątek) o godzinie 18:00 na Hali Mosir Krosno (ul. Bursaki 29). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy ! Wierzymy, że to będzie niesamowite wydarzenie !

Czytaj dalej…

W dniach 10 i 11 marca 2018r w hali sportowej w Świerzowej Polskiej odbył się II Dziecięcy i Młodzieżowy Turniej Tańca „Taneczne Talenty”. W drugi dzień konkursu zaprezentowali się Soliści, Duety oraz Zespoły w takich stylach tanecznych jak Street Dance, ShowDance, Taniec Współczesny, Jazz, Cheerleading.
Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno wróciła z Turnieju z 7 złotymi, 2 srebrnymi i 3 brązowymi medalami!

Czytaj dalej…

Jak powszechnie wiadomo – kokardka jest to znak rozpoznawczy każdej cheerleaderki. Nasze kokardy są ręcznie robione – błyszczące, matowe, brokatowe! Posiadamy różne wzory, kolory, które wykonujemy także na zamówienie. Kokardki, aby były wygodne są na gumce, lub na opasce! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii! 🙂

Czytaj dalej…

W grudniu przed świętami Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno zorganizowała Akcję pisania listów, a dokładnie kartek świątecznych do podopiecznych Marzycielskiej Poczty.

Naszym celem było uświadomienie zwłaszcza tych najmłodszych tancerek Akademii, że są dzieci, często w ich wieku, które są chore, potrzebują pomocy i dobrego słowa. Dzieci, które czekają na kartki, listy odrobinę ciepła oraz empatii.

Czytaj dalej…

UWAGA! Konkurs na najlepsze zdjęcie taneczne zakończony! Wybiła północ, czas zliczyć „lajki” 🙂 Wszystkie polubienia zostały sprawdzone, wiec ogłaszamy wyniki!
1 miejsce – WIKTORIA GIBALA!
2 miejsce – KINGA WDOWIARZ!
3 miejsce – OLA BLICHARCZYK!

Zwycięzcom gratulujemy oraz zapraszamy do Katarzyny Stec po odbiór nagród. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, zdjęcia były niepowtarzalne i bardzo kreatywne. Jesteście wspaniale!

Czytaj dalej…

Stacjonarny Zimowy Obóz Taneczno-akrobatyczny dla cheerleaderek. Obóz trwa od 05.02 do 09.02.2018.

 

Na treningach poznamy dokładniej technikę cheerleaderingu, tumblingu, akrobatyki, stuntów oraz nauczymy się nowych choreografii. Przyjeżdżają do nas trenerzy z całej Polski, żeby przekazać nam te cenne informacje oraz pokazać jak trenują inne grupy.

Czytaj dalej…