Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz Emotions Flair Bar mają przyjemność zaprosić Państwa na Piknik Rodzinny, który odbędzie się na placu przed Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Krośnie w niedzielę 2 września. Planowany początek będzie o godzinie 14:00.
Zapewniamy mnóstwo atrakcji! M. in:
– pierwsza pomoc dla najmłodszych
– zdjeżdżalnie, trampoliny, basen z kulkami itp.
– taniec, animacje dla dzieci
– malowanie twarzy
– punkt restauracyjny: lemoniady, wata cukrowa, sorbety, lody, napoje, grill
i wiele, wiele innych ! ♥
Czytaj dalej…

Uwaga! W najbliższy poniedziałek rozpoczynamy letni obóz taneczno – akrobatyczny. Przez 6 dni będziemy gościć u nas niesamowitych ludzi, którzy są zaangażowani w swoją taneczną i akrobatyczną pasję. Jest to czas, o którym marzy każdy tancerz. Trenerzy posiadają podział na grupy oraz godziny treningów.  Czytaj dalej…

Akademia cheerleaderek Fragolin Mosir Krosno organizuje Obóz taneczno-aktobatyczny, który odbywa się w dniach 27-31 sierpnia. Oboz obejmuje 5 dni pod okiem mistrzow Polski w gimnastyce artystycznej i sportowej oraz instruktorami i tancerzami, mającymi na swoim koncie m.in vice mistrzów świata.

Czytaj dalej…

GRAFIK ZAJĘĆ AKADEMII CHEERLEADEREK FRAGOLIN MOSIR KROSNO

NA ROK 2018/2019

Poniżej przedstawiamy Państwo nowy grafik. obowiązuje on od 1.09.2018. Dodatkowo informujemy, że nowa grupa Mini Fragusie oraz Fragusie gr 4 rusza od września. Nabór do grupy Junior zakończył się.

Czytaj dalej…

Poniżej przedstawiamy Państwu oferty wakacyjne na rok 2018.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się. W tym roku pomyśleliśmy o wszystkich uczestnikach naszej Akademii i nie tylko 🙂

Szczegóły oraz zapisy: Katarzyna Stec  733 003 445.

Czytaj dalej…

 

Od 1 lipca następuje zmiana w grafiku na okres wakacyjny. Zmiana będzie obowiązywać do 1 września. Grafik na rok 2018/2019 będzie dostępny już w połowie sierpnia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z harmonogramem oraz przerwami w zajęciach.

Czytaj dalej…

25.05.2018 była to niewątpliwie piękna data w historii naszej Akademii. Ten dzień był przepełniony tańcem, uśmiechem i cudowną atmosferą. Było po prostu magicznie !

Tancerki zaprezentowały wspaniałe choreografie, trenerki przepełniała duma, rodzice byli zachwyceni i dumni ze swoich pociech a publiczność dopisała – krośnieńska hala pękała w szwach ! A na koniec tego wydarzenia mieliśmy okazję być świadkiem zaręczyn naszej trenerki Katarzyny Stec!

Czytaj dalej…

Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. To już w najbliższy piątek (25.05.2018). Wszystkich rodziców proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi organizacji tego wydarzenia. Natomiast wszystkich chętnych zapraszamy w piątek na 18:00 do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. (ul. Bursaki 29).

Czytaj dalej…

W ubiegłą sobotę Grupa Junior Młodszy 1, pod opieką trener Melanii Findysz reprezentowała Akademię Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno na Grand Prix Polski w Tyczynie. Dziewczyny wróciły z dwoma złotymi medalami!

Czytaj dalej…

27.04 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbywał się koncert tańca pt. „Krosno Na pointach”. Koncert został zorganizowany z okazji Międzynarodowych Dni Tańca. To był dla nas bardzo intensywny i emocjonujący czas.
Dziękujemy – my trenerzy – wszystkim, którzy byli wczoraj z nami. Dziękujemy tancerzom za ciężką pracę, rodzicom za zaufanie oraz wsparcie i wszystkim, który przyczynili się, że ten dzień był dla nas wyjątkowy.

Czytaj dalej…