GRAFIK ZAJĘĆ AKADEMII CHEERLEADEREK FRAGOLIN MOSIR KROSNO

NA ROK 2018/2019

Poniżej przedstawiamy Państwo nowy grafik. obowiązuje on od 1.09.2018. Dodatkowo informujemy, że nowa grupa Mini Fragusie oraz Fragusie gr 4 rusza od września. Nabór do grupy Junior zakończył się.

Czytaj dalej…

Poniżej przedstawiamy Państwu oferty wakacyjne na rok 2018.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się. W tym roku pomyśleliśmy o wszystkich uczestnikach naszej Akademii i nie tylko 🙂

Szczegóły oraz zapisy: Katarzyna Stec  733 003 445.

Czytaj dalej…

 

Od 1 lipca następuje zmiana w grafiku na okres wakacyjny. Zmiana będzie obowiązywać do 1 września. Grafik na rok 2018/2019 będzie dostępny już w połowie sierpnia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z harmonogramem oraz przerwami w zajęciach.

Czytaj dalej…

25.05.2018 była to niewątpliwie piękna data w historii naszej Akademii. Ten dzień był przepełniony tańcem, uśmiechem i cudowną atmosferą. Było po prostu magicznie !

Tancerki zaprezentowały wspaniałe choreografie, trenerki przepełniała duma, rodzice byli zachwyceni i dumni ze swoich pociech a publiczność dopisała – krośnieńska hala pękała w szwach ! A na koniec tego wydarzenia mieliśmy okazję być świadkiem zaręczyn naszej trenerki Katarzyny Stec!

Czytaj dalej…

Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. To już w najbliższy piątek (25.05.2018). Wszystkich rodziców proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi organizacji tego wydarzenia. Natomiast wszystkich chętnych zapraszamy w piątek na 18:00 do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. (ul. Bursaki 29).

Czytaj dalej…

W ubiegłą sobotę Grupa Junior Młodszy 1, pod opieką trener Melanii Findysz reprezentowała Akademię Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno na Grand Prix Polski w Tyczynie. Dziewczyny wróciły z dwoma złotymi medalami!

Czytaj dalej…

W ubiegły piątek (19.05.2018) Odbyło się Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna. Naszą Akademię reprezentowała grupa Junior Młodszy gr. 1 pod opieką trener Melanii Findysz.

Czytaj dalej…

27.04 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbywał się koncert tańca pt. „Krosno Na pointach”. Koncert został zorganizowany z okazji Międzynarodowych Dni Tańca. To był dla nas bardzo intensywny i emocjonujący czas.
Dziękujemy – my trenerzy – wszystkim, którzy byli wczoraj z nami. Dziękujemy tancerzom za ciężką pracę, rodzicom za zaufanie oraz wsparcie i wszystkim, który przyczynili się, że ten dzień był dla nas wyjątkowy.

Czytaj dalej…

Serdecznie informujemy, że II Gala Akademii Cheerleaderek Fragolin Mosir Krosno odbędzie się 25.05.2018 (piątek) o godzinie 18:00 na Hali Mosir Krosno (ul. Bursaki 29). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy ! Wierzymy, że to będzie niesamowite wydarzenie !

Czytaj dalej…

W dniach 10 i 11 marca 2018r w hali sportowej w Świerzowej Polskiej odbył się II Dziecięcy i Młodzieżowy Turniej Tańca „Taneczne Talenty”. W drugi dzień konkursu zaprezentowali się Soliści, Duety oraz Zespoły w takich stylach tanecznych jak Street Dance, ShowDance, Taniec Współczesny, Jazz, Cheerleading.
Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno wróciła z Turnieju z 7 złotymi, 2 srebrnymi i 3 brązowymi medalami!

Czytaj dalej…