Katarzyna Bogdanowicz

Założycielka Akademii. Ukończyła Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury z tytułem: instruktor tańca. Członek Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, posiadająca dokumenty trenerskie PL0 i PL1. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych i ruchowych. Bardzo ciepła i życzliwa osoba.

Marika Pikuła

Sama tańczy w akademii już pół swojego życia. Swoją pasją do sportu motywuje dzieci do pracy i szybkiego rozwoju. Biegle bierze udział w szkoleniach i warsztatach, żeby przychodzić na każdy trening z nowym wyzwaniem dla swoich podopiecznych. Na swoim koncie na dużo wysokich osiągnięć dla Akademii.

Marcelina Dołęgowska

Swoją pasją do tańca zaraża swoich podopiecznych. Sama tańczy w Akademii, gdzie ciagle zdobywa nowe osiągnięcia. Uwielbia prace z dziećmi co przynosi pozytywne efekty w pracy z najmłodszymi w naszej Akademii. Bierze udziały w szkoleniach i warsztatach. Bardzo opiekuńcza i miła osoba.

Milena Czekańska

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła kilka lat temu i nadal ją kontynuuje. Swoją pasje przenosi na podopiecznych naszej akademii . Jedną z mocniejszych stron Mileny jest tumbling (akrobatka ). Zdobywa wiele osiągnięć i bierze udział w szkoleniach aby zdobyć większa wiedzę i przekazać ją naszym tancerkom. Jest osoba uśmiechnięta i bardzo pomocną.