Katarzyna Stec

Założycielka Akademii. Ukończyła Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury z tytułem: instruktor tańca. Członek Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, posiadająca dokumenty trenerskie PL0 i PL1. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych i ruchowych. Bardzo ciepła i życzliwa osoba.

Melania Findysz

Jest związana z Akademią praktycznie od jej powstania. Posiada wieloletnie doświadczenie jako tancerka. Członek Polskiego Stowarzyszenia – trener PL0. Ma potężną wiedzę na temat cheerleaderingu, z ogromną pasją poświęca się swojej pracy. Aktualnie studiuje fizjoterapię.

Izabela Stachowska

Trener w Akademii od 2016 roku, Członek Polskiego Stowarzyszenia – trener PL0. Jej mocną stroną jest akrobatyka sportowa oraz gimnastyka.

Julia Rutkowska

Trener w Akademii od 2016 roku. Członek Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders – dokumenty PL0, PL1. Bardzo dobrze zorganizowana oraz perfekcjonistka w każdym calu. Idealnie wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Wiktoria Zych

Trener w Akademii od 2016 roku. Jest bardzo otwartą i ciepłą osobą przez co bardzo dobrze radzi sobie na zajęciach z najmłodszymi pociechami. Świetnie odnajduje się w technice cheerleadingu.

Mateusz Bogdanowicz

Absolwent Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia o kierunku fizjoterapia. Ruch nie jest mu obcy, ponieważ pisząc pracę licencjacką w temacie: „Aktywność fizyczna jako jedna z form promocji zdrowia” nabył ogromnej wiedzy na temat tańca i sportu. Członek Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, posiadający dokumenty trenerskie PL0 i PL1.